اجاره کولر پرتابل ابی

image بدون نظر کولر پرتابل آبی

اجاره کولر آبی پرتابل برفاب وسیله ای کاربردی با مصرف بهینه انرژی کاملا مناسب برای فصول گرم سال است. اجاره کولر پرتابل آبی برفاب دارای الکتروموتور 100 واتی و الکتروپمپ 25 واتی بوده و با داشتن پد سلولزی به جای پوشال موجب بالا رفتن بازده تبخیر و درنتیجه خنکی بیشتر می گردد. مخزن آب دستگاه دارای ظرفیت بالایی حدود 30 لیتر بوده و می تواند تا ساعت ها آب رسانی انجام دهد، نشانگر تعبیه شده روی دستگاه میزان آب موجود در مخزن را به شما اطلاع می دهد. همچنین  اجاره کولر پرتابل ابی برفاب دارای قابلیت یون سازی بوده و با انتشار یون های منفی  آلودگی های موجود در هوای محیط را از بین برده و هوایی تمیز تولید میکند.

اجاره کولر پرتابل برفاب مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال با پنل لمسی بوده که کار با آن را بسیار راحت نموده است. دستگاه دارای سه سرعت کم ، متوسط و زیاد می باشد، جهت چرخش پره ها که بصورت الکترونیکی عمل می کنند می توانید جهت چرخش پره های عمودی را به چپ و راست و پره های افقی را به بالا و پایین انتخاب نمایید. حالت وزش باد دستگاه نیز در سه حالت عادی، طبیعی و خواب قابل تنظیم می باشد. در ضمن برای روشن یا خاموش کردن اجاره کولر پرتابل برفاب می توانید از تایمر 1 تا 9 ساعتی دستگاه استفاده نمایید، بدین صورت که پس از طی شدن زمان مورد نظرتان کولر در صورت خاموش بودن، روشن و یا در صورت روشن بودن، خاموش می گردد. برای سهولت در استفاده از دستگاه وانجام تنظیمات دلخواه یک کنترل از راه دور برای این اجاره کولر پرتابل آبی برفاب در نظر گرفته شده که می توان تمامی تنظیمات ذکر شده را به کمک آن انجام داد. درضمن 4 عدد چرخ که به کف دستگاه متصل هستند حمل را بسیار راحت نموده است.

خدمات کرایه کولرمجهز به صفحه نمایشگر و پنل کنترلی دیجیتال بوده که کار با آن و انجام تنظیمات دلخواه را بسیار راحت نموده است.sarma rent  اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و کولر به شما  مشتریان بزرگوار می باشد.

توان الکتروپمپ: 190 وات

توان الکترو موتور: 18 وات

برق مصرفی: 220 ولت و 50 هرتز

ابعاد: طول 82، عرض 48 و ارتفاع 132 سانتی متر

مصرف آب : 18 لیتر در ساعت

قیمت اجاره روزانه : 120 هزار تومان

ویژگی های اجاره کولر پرتابل آبی

  • کولر پرتابل متشکل از یک یونیت و یک لوله خرطومی است و مقدار آمپر مصرفی این کولر 18 آمپر است.
  • قدرت سرمادهی کولر پرتابل گازی ( قابل حمل ) 12000 تا 15000 بی تی یو و دارای ریموت کنترل است.
  • کولر پرتابل مجهز به صفحه نمایشگر و پنل دیجیتال بوده که کار و تنظیمات با آن را بسیار راحت نموده است.
  • این مدل کولر برای فضا های کوچک اجاره ای یا استفاده موقت حدود 20 الی 30 متر مربع کاربرد دارد.

اجاره کولر پرتابل می توانید از تایمر 1 تا 9 ساعتی دستگاه استفاده نمایید، بدین صورت که پس از طی شدن زمان مورد نظرتان اجاره کولر در صورت خاموش بودن، روشن و یا در صورت روشن بودن، خاموش می گردد. برای استفاده از دستگاه و انجام تنظیمات دلخواه یک کنترل از راه دور برای این اجاره کولر پرتابل آبی در نظر گرفته شده که 4 عدد چرخ هم به کف دستگاه متصل هستند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *