درباره ما

  • شرکت اجاره کولر با در اختیار داشتن بیش از 10 مدل کولر در تعداد بالا جزو معروف ترین برند ها در صنف اجاره تجهیزات سرمایشی به شمار می آید که این اتفاق ما را از رقبا پیش انداخته  است، همچنین این محصولات از با کیفیت ترین برند های موجود در دنیا تهیه شده  و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. تجهیزات سرمایشی شرکت اجاره کولر شامل : کولر پرتابل گازی در مدل های گری و ال جی ، کولر های آبی در مدل برفاب، کولر ایستاده گازی در مدل های سامسونگ و جنرال، پنکه های مه پاش ، پنکه صنعتی، پنکه رومیزی پارس خزر می باشد که این اجناس پس از هر بار بازگشت از اجاره بررسی و عیب یابی می شود در صورت بروز کوچکترین مشکلی درصدد رفع آن اقدام می کنیم.

    مشتریان عزیز شرکت اجاره کولر می توانند برای اطلاعات بیشتر از محصولات با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایند با دریافت کاتالوگ فنی و تصاویر تجهیزات این مجموعه انتخاب درستی را در امر اجاره محصول مناسب برای محیط خود داشته باشند.

  • هدف شرکت اجاره کولر سرویس دهی سر موقع ، با کیفیت و مقرون به صرفه به سراسر ایران است که تا به امروز توانسته ایم این سرویس دهی را به شهر های اطراف تهران و شمال ایران ارائه بدهیم و مشتریان عزیزمان را از این امر خرسند کنیم. مفتخرینم در این سال ها توانسته ایم مورد استقبال مشتریان همیشه وفادار خود باقی بمانیم.

  • ارائه کارت ملی و شناسنامه هنگام تحویل تجهیزات شرکت اجاره کولر توسط مشتریان عزیز الزامی می باشد. لازم به ذکر است کلیه تجهیزات شرکت اجاره کولر در سلامت کامل بوده و در حضور مشتری تست و بررسی خواهد شد لذا در صورت بروز خسارات های ناشی از شکستگی و نقص فنی توسط مشتریان محترم هزینه خسارت در فاکتور لحاظ خواهد گردید و مشتریان موظف اند که نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

ویژگی ها

نیروهای متخصص

* ارسال رایگان نیروی متخصص جهت بازدید از محل جهت ارزیابی استفاده مناسب از تجهیزات اجاره ای موجب بالا رفتن اعتماد و گزینش راحت تر محصولات می شود. ادامه مطلب

قیمت رقابتی

*قیمت رقابتی و کیفیت بالا نسبت به سایر رقبا این فرصت را به مشتریان عزیز داده است تا با مقایسه بهترین انتخاب را در اجاره تجهیزات سرمایشی داشته باشند. ادامه مطلب